Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągow i Kanalizacji w Zduńskiej Woli sp.z o.o.
43 823 31 97 mpwik@mpwikzdw.com.pl
slajd 0 slajd 1 slajd 2 slajd 3 slajd 4 slajd 5 slajd 6 slajd 7 slajd 8
zlokalizujemy i wyeliminujemy każdą usterkę

Klauzula informacyjna RODO


biuletyn informacji publicznej

Licznik odwiedzin:


dzisiaj:456
wczoraj:489
wszystkie:956390
online:1

KRS:   0000128732

REGON: 730335959

NIP:  829-000-76-57

Kapitał zakładowy MPWiK
42 609 600 PLN

O FIRMIE - działy


Nazwa działuKierownik

Dział Techniczny i Sieci Wodociągowo - Kanalizacyjnych (numery wew. 27, 36, 37, 38)

zdjęcie Dział ten zajmuje sie naprawami sieci wodociągowej i kanalizacyjnej, a także wydawaniem warunków technicznych na nowe przyłącza, ich odbiorem oraz działalnością usługową, w tym wykonywaniem nowych przyłączy oraz inspekcjami telewizyjnymi kanałów sanitarnych.

Dział Informatyki i Obsługi Klienta (nr wew. 28, 34, 43, 44 - windykacje)

brak obrazka Zajmuje się obsługą informatyczną pracy firmy i obsługą klienta. Nadzoruje również wdrażanie i stosowanie oprogramowania specjalistycznego i nowych rozwiązań z dziedziny informatyki i współpracy z klientem.

Wydział Ujęć Wody

brak obrazka W skład wydziału wchodzi zespół dwóch Ujęć Wody wraz ze studniami, położone na terenie wsi Opiesin oraz Przepompownia Wody w Karsznicach. Studnie oraz Karsznicka Przepompownia są obiektami bezobsługowymi. Ujęcie Wody nr 1 pracuje w cyklu ciągłym i ma całodobową obsługę pracowniczą, natomiast Ujęcie Wody nr 2 pracuje tylko w cyklu dziennym i jest wyłączane na noc.

Wydział Oczyszczalni Ścieków

zdjęcie Wydział jest umiejscowiony na obiekcie oczyszczalni ścieków przy ulicy Tymienickiej. Jest to największy wydział w MPWiK, na terenie którego mieści się również laboratorium analiz fizyko-chemicznych wody i ścieków. To tu kierowane są ścieki z całego miasta i gminy poprzez rozbudowaną sieć kolektorów ściekowych i lokalnych przepompowni ścieków oraz dowożone są ścieki ze zbiorników bezodpływowych do utylizacji.

Dział Ekonomiczno - Finansowy (nr wew. 29, 25 - Gł. Księgowa, 35 - Kasa)

brak obrazka Czyli popularnie mówiąc - Księgowość. Dział zajmuje się rozliczeniami wydatków i przychodów przedsiębiorstwa, dbając o jego dobrą kondycję ekonomiczno-finansową. Odgrywa kluczową rolę m.in. w przygotowywaniu nowych taryf, a także w realizacji i rozliczaniu projektów realizowanych z dofinansowaniem unijnym.

Laboratorium

zdjęcie W tym dziale wykonuje się badania parametrów fizyko - chemicznych wody i ścieków. Laboratorium wykonuje badania wody i ścieków dla potrzeb własnych naszej firmy oraz innych instytucji i firm na zlecenie. Dział posiada akredytację Polskiego Centrum Akredytacji (PCA). Bardzej szczegółowe informacje na temat laboratorium są podane w menu "Usługi" -> "Laboratorium".

Centrum Rekraecyjno-Sportowe RELAKS

brak obrazka Nowy wydział MPWiK ulokowany w Zduńskiej Woli, przy ul. Kobusiewicza 20. W nowo wybudowanym obiekcie krytej pływalni ulokowane są baseny i strefa gastronomiczna oraz fitness. Strona internetowa krytej pływalni dostępna jest poniżejInfo: Kliknij na nazwie działu aby zobaczyć/ukryć rozszerzony opis.

Copyright © 2021 MPWiK Zduńska Wola administracja

Projekt i wykonanie: forma-studio.com.pl