Szukaj
Logo

Komunikat

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Zduńskiej Woli informuje o przywróceniu od dnia 10 maja 2021 roku obsługi bezpośredniej w Dziale Obsługi Klienta przy ul. Królewskiej 15, oraz pracy Kasy.
Punkt obsługi klientów w MPWIK

KOMUNIKAT

MPWiK Sp. z o.o. w Zduńskiej Woli
z dnia 7 maja 2021 r.

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Zduńskiej Woli informuje o przywróceniu od dnia 10 maja 2021 roku obsługi bezpośredniej w Dziale Obsługi Klienta przy ul. Królewskiej 15, oraz pracy Kasy. Obsługa będzie odbywała się przy zachowaniu szczególnych zasad reżimu sanitarnego m.in. z obowiązkiem używania maseczek ochronnych oraz dezynfekcji rąk.

Jednocześnie informujemy, iż praca inkasentów w terenie nadal będzie prowadzona według zasad obowiązujących w okresie pandemii tzn.:

  1. Wykonywane są tylko zdalne odczyty wodomierzy,
  2. Inkasenci nie wchodzą na posesje i nie pobierają wpłat.

Odbiorców posiadających wodomierze bez możliwości zdalnych odczytów a także podliczniki prosimy o systematyczne zgłaszanie ich stanów telefonicznie lub drogą elektroniczną.

Naszych klientów zachęcamy do korzystania ze zdalnej obsługi telefonicznej i elektronicznej, która jest aktualnie najbezpieczniejszą formą współpracy.

PREZES ZARZĄDU
RADOSŁAW TYRAKOWSKI

Skip to content