Szukaj
Logo

CRS Relaks

Kryta pływalnia na Dzień Dziecka!

Pierwszych gości nowoczesne centrum sportowo-rekreacyjne przy ul. Tadeusza Kobusiewicza powita 1 czerwca br. o godzinie 10:00. Otworzy się pod nazwą Zduńska Woda.

Elewacja pływalni do korekty

Zgodnie z zapewnieniami konsorcjum wykonawców CRS Relaks w Zduńskiej Woli, Mostostal Warszawa S.A. i SANELL Sp z o.o. Sp. k. z Łodzi, wady, które pojawiły

CRS RELAKS – Informacja o zaawansowaniu inwestycji

Trwają ostatnie odbiory urządzeń i pomieszczeń na krytej pływalni w Zduńskiej Woli. Swoją działalność aquapark rozpocznie półtora miesiąca po całkowitym zniesieniu przez rząd obostrzeń sanitarnych.

Komunikat o przekazaniu placu budowy

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Zduńskiej Woli Sp. z o.o. informuje, że w związku z uprawomocnieniem się wyroku Krajowej Izby Odwoławczej w sprawie udzielenia zamówienia na zadanie budowy CRS RELAKS, nr. ref. 09/2018 przekazało protokolarnie plac budowy wybranemu wykonawcy, konsorcjum Mostostal Warszawa i Sanell Sp. z o.o..

Uroczystość podpisania umowy na budowę CRS

W dniu 18.09.2018 roku w obecności Prezydenta Miasta Piotra Niedźwieckiego odbyła się uroczystość podpisania umowy na budowę CRS „RELAKS” między MPWiK a konsorcjum dwóch firm:

Skip to content