Szukaj
Logo

Przyłącza

Oprócz dostawy wody i odbioru ścieków od klientów posiadających stosowne przyłącza i wydawania warunków technicznych na nowe instalacje, świadczymy również:

 • Wykonawstwo przyłączy wodnych i kanalizacyjnych
  W oparciu o posiadaną kadrę doświadczonych pracowników i własny park maszynowy możemy na zlecenie klienta wykonać nowe przyłącze wodne lub kanalizacyjne.
  W ten sposób klient już nie musi po uzyskaniu u nas warunków technicznych, robić sobie kłopotu i szukać wykonawców w innych firmach – my wykonamy przyłącze dla niego szybko, fachowo i zgodnie z dokumentacją.
 • Wykonywanie przewiertów pod jezdniami
  W miarę poszerzania bazy sprzętowej zwiększamy swoje możliwości wykonawcze. Obecnie możemy wykonywać także przewierty pod jezdniami, co eliminuje potrzebę rozkopywania dróg, żeby położyć przyłącze, bądź fragment sieci. Wykonamy więc przewierty dla naszych klientów, jeżeli będą potrzebować takiej usługi.
 • Budowa sieci wodnych i kanalizacyjnych
  Nasz sprzęt i doświadczenie ludzi umożliwiają nam również podejmowanie się ambitnych i zaawansowanych zadań, jak budowa sieci wod-kan od podstaw.
  Możemy zatem przyjąć kompleksowe zlecenia od klientów prywatnych i instytucjonalnych, dotyczące zarówno budowy odcinka sieci, jak i przyłącza.

Jeżeli chcecie Państwo uzyskać bardziej szczegółowe informacje, bądź zlecić nam usługę, czy podpisać umowę, prosimy o kontakt z nami droga elektroniczną lub telefonicznie -> przejdź do strony Kontakt.

 

Skip to content